11 Haziran 2012 Pazartesi

Sarılmak hayat kurtarır...
   Dostlarım sevmenin enfes, sevilmenin ise tarifi anlatılmaz bir hissiyat olduğunu hepimiz biliyoruz, bilmeyenlerimiz de bizim gibi aşkı dibine kadar yaşayıp biraz da abartanları izlerken şahit oluyorlar (: Sevince insan bunu en güzel öpüşerek ve sarılarak karşı tarafa yansıtıyor. Öpüşmenin vermiş olduğu hazzı hepimiz biliyoruz. Ben son zamanlarda sarılmanın da ne denli önemli olduğunu kavramaya başladım. Sevgilim ile 2 seneyi aşkın süredir olan birlikteliğimizde ilk buluşma anımız yıllardır birbirini görmeyen, hasretliğin vermiş olduğu aşk ile kavuşan iki çifti andırıyor. Nerede olduğumuz fark etmiyor. Bir anda birbirimize koşuyor ve sarılıyoruz öylece de kalakalıyoruz (: 
O sırada beyin nasıl bir hormon salgılıyor bunun tıbben bir açıklamasını Hz. Google'dan ve doktorlardan  öğrenmeye çalışmış isek de sonuç negatif (: Sevgili ile ilk sarılma anında  yaşamış olduğum duyguyu hayatımın hiç bir döneminde yaşamadım. Sevgili bazen abartıp kaburgalarımı kırmak için olanca çaba sarf etse de ben halimden çok memnunum (: Canım yanmış dahi olsa onun o kolları arasında olmak gibisi yok (: Kolları ile seni sarmalamış bir yandan da kulağı ile kalbini dinleyen sevgiliye yüreğimden sesleniyorum "öyle kal aşkım, sakın kollarını bırakma" diye! Bunu yüreğimden hisseden sevgili derin bir nefes veriyor ve " hı hı aşkım ,seni seviyorummm" diyor sadece o kadar.. 

Sevmek lazım bunun yanında sarılmak da lazım dostlar, sizden ricamdır şimdi sevgilinizin karşısına geçin ve ona sarılın (:

engüzeldipnotçuk: 
-dostlarım henüz geç değil, sarılın sevdiklerinize , açın kollarınızı ve sarılın bu kadar basit işte, sonra çok geç olabilir, bir anda aklıma geldi yine o sahne galiba da hiç gitmeyecek (: sizin ile paylaşmadan es geçemeyeceğim sahne babam ve oğlum filminden, oğlunu kaybeden babanın biçare feryadı :
"açeydim gollerimi getme deyeydimmm, sadıkkkkkk.!!!!"

8 yorum:

 1. sevdigine sarilabilmek ne kadar ozel..bukadar cok sevilmek bukadarvozel bi sevdiginin olmasi.. simsiki sarilcam hetdefasinda ilk defa gormuscesine bikmadan seni cok seviyorumm

  YanıtlaSil
 2. duyguların en naif en içten göstergesi sarılmak!..can-canana böylesine çok daha başka yakın!.. bu güzel duyguyu hep taze tutmanızı diliyorum...sarılın hep sımsıkı birbirinize..hiç bırakmamacasına...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Amin Esmir ablacigim cok tesekkur ederim.
   Can cananini buldu sonunda :)
   Güneşim parıldıyor artık
   Sevgi ile kalin...

   Sil
 3. enfestir sarılmanın verdiği keyif ve enerji eğer doğru insana sarılıyorsan :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yeap yeap enfes evet :)
   Dost dediğin gibi doğru insan olunca tadına doyum olmuyor ,
   Seni görmek iyi geldi dost sağlıcakla güzel yarınlara...

   Sil
 4. süper bir yazı olmuşşş hep sarılın ve hiç ayrılmayınn :)

  YanıtlaSil

"yorumlayınız,yorunuz,yordurunuz efendim"