17 Mart 2010 Çarşamba

moda blogları karnavalı başlıyor (:

dostlarım; kardeşim burcu saraçoğlu moda karnavalı için moda bloglarını davet ediyor ,bende kendi blogumda paylaşmak istedim , ilgilenmek isteyen dostlarım aşağıdaki linklerden irtibata geçebilirler saygılarım ile f.ferdi durusulu ...Moda bloglarının ve takipçilerinin sayısı her geçen gün artıyor. Blog yazarları kendi bloglarında son derece özenle oluşturdukları içerikleri okuyucuları ile paylaşıyorlar.

Vitrinn olarak çok sayıda blogu takip ediyoruz. Her blogta farklı veya aynı konular hakkında zengin içeriklere ulaşılabiliyor. Bir karnavalda yer alan standları gezercesine keyif alıyoruz açıkcası sizleri takip ederken.

2006 yılında sevgili Özgür Alaz’ın öncülüğünde pazarlama bloglarının gerçekleştirdiği pazarlama blogları karnavalı fikrini moda blogları arasında da gerçekleştirmeyi istedik. En iyi moda içeriklerinin yer aldığı sayfaların takipçileri çok mutlu edeceğinden hiç şüphemiz yok.

Değerli blog yazarlarının katılımını bekliyoruz.

Moda Blogları Karnavalı

Her hafta farklı bir moda blogunun ev sahipliğinde gerçekleşecek karnavala katılımcı bloglardan kurallara uygun en iyi içerikleri göndermelerini isteyeceğiz. Blog yazarları karnavala gönderdikleri içerik hakkında bir ön yazı ve yazının bulunduğu sayfa linkini ev sahibi ile paylaşır. Yazıların yayın tarihinden 2 gün önce ev sahibine ulaştırılması gereklidir.

Ev sahibi blog, kendisi ile paylaşılmış bu içeriklerden kendisine uygun bir biçimde blogunda belirlenmiş olan tarihte yayınlar.

Hangi yazılar karnavalda yayınlanır?

* Karnavala katılacak yazılar moda ve kadın ile ilgili olmalı.
* Katılacak içerik son bir hafta içerisinde hazırlanmış olmalı. İçerikler daha önce, gönderenin blogunda yayınlanmış olabilir.

Karnavala ev sahipliği yapma kuralları

* Evsahibi blog karnaval takvimindeki zamanda karnavalı gerçekleştirir.
* Kendisine ulaşan içeriği değerlendiren ev sahibi, karnaval kurallarına uygun en iyi yazıları seçer ve link vererek yayınlar.

Karnavala ev sahipliği yapmak isteyen blog yazarlarının hangi tarihte ev sahibi olmak istediklerini vitrinn@gmail.com adresine göndermeleri gereklidir.

Karnaval Takvimi


31 Mart'a kadar Karnaval'a katılmak isteyen blogların başvurularını alacağım.

5 Nisan'dan itibaren yayın hayatımıza başlıyor ve bundan sonra her pazartesi Moda Blogları Karnavalı'nı gerçekleştiriyoruz.

burcu saraçoğlu...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

"yorumlayınız,yorunuz,yordurunuz efendim"